طراحی مشاوره نقشه کشی وفروش تجهیزات اعلام حریق و نصب واجرای سیستم اعلام حریق با مجوز از سازمان آتش نشانی تهران ومشهد

درباره کمپانی فایرگارد

 

 کمپانی فایرگارد انگستان از سال 2006 بعنوان یک رهبر جهانی در زمینه طراحی ،تولید ،ساخت وتوسعه محصولات اعلام و اطفای حریق مطرح است این کمپانی با تولید مستمر محصولات خود مسیر  تبدیل شدن به یک تامین کننده پیشرو در زمینه محصولات ایمنی  آتش نشانی را طی کرده است.

 

فایرگارد توانسته است تاییدیه های معتبر بین المللی LPCB ,UL ,Vds  را برای محصولات خود بدست آورد.

کلیه محصولات فایرگارد با مطابق استانداردهای کیفیت دقیق مهندسی هوشمند درمحیط های صنعتی پیشرفته با استاندارد های بین المللی ساخته شده است ، از جمله  استاندارد UL-864 و NFPA-72  امریکا.

فایرگارد در فن آوری و نوآوری محصولات تشخیص حریق، با انجام کارهای متفاوت محصولات متفاوت و متناسب انتظارات مشتریان و قابل اعتماد برای آنها ساخته است. گستره محصولات کمپانی برای حفاظت ازحریق شامل کنترل پنل هوشمند آدرس پذیر، آشکارسازهای دود(دتکتور) حرارت و ترکیبی وشاسی آدرس پذیر، کنترل پنل های متعارف و دتکتورهای دود، حرارت ،ترکیبی ، شاسی آژیر ،چراغ سردرب متعارف ،رپیتر،ماژول ورودی ،خروجی،رله و اسپری های دود به همراه سیستم های اطفاء حریق، سیستم های هود آشپزخانه، شیلنگ و کابل ضدحریق و چراغ اضطراری و... می باشد.

فایرگارد متعهد است از طرح های منحصر به فرد، مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای شناسایی حریق ، کنترل و مهار آن استفاده کند.

شرکت کاراپلاس بعنوان نماینده رسمی سیستم های اعلام حریق فایرگارد در مشهد ،از مرحله  طراحی ،مشاوره ،فروش و اجرا در خدمت کارفرمایان می باشد.

سیستم های اعلام حریق ،سیستم های اطفاءحریق،سیستم های خاموش کننده گازی ،سیستم های اطفای حریق  گازی FM200،درب های ضد حریق ایرانی و خارجی ،فایرباکس (جعبه های آتش نشانی) انواع شیلنگ و سایرتجهیزات ایمنی آتش نشانی از جمله خدمات ما در تهران مشهد و کیش می باشد.