سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته

سروبس ونگهداری دوربین مداربسته درتهران مشهد کیش قشم نمک آبرود َچالوس 

امنیت کسب وکارهای کوچک،متوسط وبزرگ بانسل جدید دوربین های مداربسته به همراه نرم افزارکنترلی اورجینال کمپانی به زبان فارسی درتهران ومشهدوکیش

استفاده ازدوربین های تحت شبکه بانرم افزارهای کنترلی گام بزرگی درجهت امنیت سرمایه های فروشگاه ها،بنگاه های اقتصادی،شرکت ها ،بانک ها و سازمان ها..

نیروهای فنی مهندسی کارا پلاس هرشش ماه یک بار با گذراندن دوره های بروزرسانی شرکت ژاپنی پاناسونیک در تهران (آپدیت نرم افزاری و سخت افزاری) و دوره های آپدیت شرکت هایک ویژن چین سالی یک بار،گام بلندی در جهت ارایه خدمات حرفه ای سیستم های نظارت تصویری و کاهش هزینه های سرویس و نگهداری و بروزرسانی نرم افزارهای کنترلی مطابق با استاندرهای بین المللی حوزه حفاظت و امینی برداشته اند.

این شرکت در زمینه سرویس و نگهداری سیستم های نظارت تصویری(دوربین مداربسته) آمادگی همکاری و عقد قرارداد با نهادها، سازمان های دولتی، هتل ها، پروژه های تجاری و اداری و بروزرسانی دوربین های قدیمی و خدمات نرم افزاری مانیتورینگ آنها درتهران ،مشهد،قم ،اراک قزوین و کیش می باشد.

واحد پشتیبانی کاراپلاس با اعزام تیم مهندسی و کارشناسی به محل بعد از دادن مشاوره های لازم به کارفرمایان خود باهزینه های مقرون به صرفه و اقتصادی نسبت به ارتقا و یا سرویس سیستم اقدام می کند.


سیستم های نظارت تصویری (دوربین های مداربسته) به دلیل عدم بسترسازی مناسب توسط افراد غیرفنی در مرحله اجرا بعد از گذشت مدتی دچار ایرادهای فنی زیادی می شوند که اغلب مشتریان نسبت به آن گله مند هستند یکی از این ایرادات افت کیفیت تصاویر دوربین ها می باشد که البته علل مختلفی می تواند داشته باشد و فقط مربوط به بسترسازی و کابل کشی سیستم نمی شود، شاید ایراد مربوط به نوع دوربین استفاده شده در محل باشد.

اغلب مشتریان پس از نصب سیستم های مداربسته در محل کار و یا هرمکانی، بخشی از نگرانی آنها در مورد اتفاقاتی که ممکن است در آن مکان به وقوع بپیوندد برطرف می شود اما بعد از وقوع اتفاق و مراجعه به تصاویر ضبط شده سیستم متوجه این موضوع می شوند که سیستم های مداربسته نصب شده به علت عدم استفاده از دوربین های مناسب با محیط  کمک چندانی به آنان نمی کند.

پس توصیه ما به مشتریان دقت در انتخاب شرکت های ذیصلاح در این رشته می باشد که به لحاظ فنی و اجرایی از مهارت کافی در پیاده سازی بستر و مراقبت از اطلاعات ضبط شده در سیستم را در مقابل عوامل مختلف خارجی داشته باشند.