درباره ماکارا پلاس مشاور و مجری نسل جدید دوربین های مداربسته در مشهد ،سیستم های اعلام حریق در مشهد، عضو اتحادیه سراسری شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی مشهد و دارای گرید دو استانداری خراسان رضوی در بین شرکت های مجاز این رسته می باشد. همچنین کارا پلاس نماینده رسمی سیستم های اعلام حریق فایرگارد( FIRE GUARD) در خراسان می باشد.

فنی مهندسی کاراپلاس با تکیه بر دانش نوین مشتری مداری، به گردآوری پرسنل باسابقه و آموزش دیده حوزه مدیریت فروش و بازاریابی و هم چنین با استفاده از کارشناسان و مهندسین فنی، متخصص، مجرب و متعهد در مرحله نصب، اجرا، سرویس و نگهداری، گارانتی و پشتیبانی سیستم ها در حال خدمت رسانی است.

کارا پلاس در حوزه سیستم های نظارتی تصویری از معروف ترین برند های دوربین مداربسته ی دنیا همانند اکسیس سوئد، ژئوویژن تایوان، هایک ویژن و داهووا چین در پـروژه هـای خود بهره می برد.

شرکت کارا پلاس رسالت خود می داند در جهت خدمت به جامعه ایرانی و حمایت از مهندسین جوان که جویای کار و علاقه مند به اجرا، نصـب و راه اندازی سیستم های حفاظتی می باشند با برگزاری کلاس های آموزشی تخصصی بصورت تئوری و حتی عملی، با بهره گیری از کارشناسان ماهرخود به عنوان مدرس(دارای مجوز از اتحادیه الکترونیک و سازمان آتش نشانی مشهد) ،به انتقال دانش و تجربه خود به این قشر می پردازد.

به امید ایرانی آباد و آباد تر

عضویت در خبرنامه

نظرسنجی

سایت هوشمند کارا پلاس را چگونه ارزیابی مینمایید ؟ثبت نظر  مشاهده نتایج

لینکهای مفید