سرویس و نگهداری سیستم اعلام حریق

تمام برندها

سرویس ونگهداری سیستم های اعلام حریق در تهران و مشهد و جزیره کیش

سرویس و نگهداری سیستم اعلام حریق هتل ها برج های تجاری اداری مسکونی

سیستم های اعلام حریق بر دو نوع هستند :.

   * سیستم های اعلام حریق متعارف (Conventional)

   * سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر (Addressabele)

 سرویس ونگهداری سیستم های اعلام حریق از نوع آدرس پذیردر پروژه های مسکونی برج های تجاری اداری کارخانه ها در تهران و مشهد و جزیره کیش توسط کارشناسان شرکت قابل انجام می باشد.

در برندهای مختلف اعلام حریق هزینه های سرویس و نگهداری متفاوت می باشد.شرکت کاراپلاس با کمترین هزینه و با برنامه ریزی ماهیانه دوماهیانه و سه ماهیانه و تقسیم بندی دتکتورهای پرکاربرد و کم کار هزینه کارفرما را برای سرویس و نگهداری سیستم اعلام حریق تا حد زیادی پایین می آورد..

بررسی آتش سوزی های یکی 2 سال اخیر در کشور و سایرکشورها اهمیت سرویس و نگهداری به موقع سنسورهای اعلان حریق را مشخص می سازد.

بعنوان مثال در برج سلمان مشهد دلیل گسترش آتش سوزی،عدم توجه به بحث سرویس و نگهداری سیستم اعلام حریق بوده است.به  دلیل آلودگی وگردخاک در روزهای ماقبل آتش سوزی آلارم های متعدد توسط سیستم  ارسال شده و پرسنل برای جلوگیری از وحشت عمومی سیستم را در حالت بی صدا قرار داده و باعث ایجادفاجعه دربرج سلمان مشهدشد.

در برج گرنفل لندن باتوجه به بروزرسانی سیستم اطفای حریق وتعویض سیستم اطفاءحریق قدیمی باسیستم اطفای جدید ،اما به دلیل استفاده ازمتریال غیراستاندارد و عدم هشداربه موقع سیستم اعلام حریق باعث فاجعه گرنفل لندن شد،درصورتیکه هشداربه موقع ازطرف سنسورهای اعلام حریق و به صدادرآمدن آژیراعلام حریق و تخلیه سریع ساختمان ازسکنه میتوانست ازفاجعه ناپدیدشدن بیش از ۵۰ نفر در این برج مسکونی جلوگیری کند.      .

 زمـان تمیز کردن یک سـنسور چه موقع فرا می رسد؟ آیا سرویـس سنسورها برنامه زمـانبندی خاصی بایـد داشته باشد؟

زمـانبـندی سـرویـس سنسورها بسته به شرایط محیطی ،نوع محیط(اداری تجاری صنعتی مسکونی) متفاوت است و از یک ماه تا ۳ ماه متغیرمی باشد.

زمان بندی تقریبی  خدمات سرویس و نگهداری برخی پروژه ها 

پروژه های هتلی :۴۵ روزه

پروژه های اداری :  ۳۰ روز یک بار

پروژه های مسکونی : 2ماه یکبار

پروژه های صنعتی : 15روز یک بار

پارکینگ ها : 20 روز یک بار

مطلب مهم اینکه بعد از هزینه کردن و نصب سیستم اعلام حریق بهتر است برای عملکرد صحیح و به موقع سیستم در مواقع آتش سوزی ،خبردهی آنی و جلوگیری از خسارات جانی و مالی ناشی ازحریق بهتراست سیستم بصورت دوره ای ماهیانه بازدید و سرویس شود.

شرکت هوشمندارتباط کارا طــراح مشاور و مجری سیستم های اعلام حریق در سطح کشورازجمله در تهران مشهد کرج چالوس فریدون کنار نمک آبرود کیش قشم و در خارج از کشور در دبی استانبول  قادر یه اعزام تیم فنی جهت خدمت رسانی در زمینه سرویس نگهداری اصلاح سیستم با کمترین هزینه و بروزرسانی بیش از ۹۵ درصدبرندهای معروف دنیا می باشد.

سرویس نگهداری fire alarm systems

خدمات درشهر تهران کرج کیش قشم زاهدان رشت ساری بابلسرفریون کنار (شمال کشور) و مشهد

دفترتهران:جردن.خیابان گلستان.کوچه گیتی.ساختمان فرناز واحد ۹ تلفن :02128421530

دفترمشهد:بلوارامامت امامت 25 پلاک 127 تلفن : 05138481291

برخی پروژه های انجام شده در سال گذشته

سرویس و نگهداری بانک صنعت و معدن سرپرستی امورشعب تهران خیابان ولی عصر

مجتمع ویلایی بانک صنعت و معدن در کلاردشت

سرویس و نگهداری پالایشگاه نفت بهران

سرویس نگهداری شهرفرش

سرویس و نگهداری برج ایلیا

 

 

 

 

 

 

واحد پشتیبانی فنی مهندسی کارا پلاس آماده است در پروژه های مختلف مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی که از طرف همکاران معرفی می گردد یا پروژه هایی که از برند های دیگر به جز فایرگارد استفاده شده خدمات سرویس و نگهداری را با اعزام تیم کارشناسی ماهر و باتجربه انجام دهد. تیم کارشناسی اعزامی پس از بررسی کل سیستم و عیب یابی، عملیات سرویس و نگهداری رفع عیب اصلاح بستر کابل کشی بروز رسانی مطابق آخرین اسنانداردهای بین المللی و سازمان آتش نشانی را هم بطور همزمان انجام می دهند که به لحاظ هزینه ها صرفه جویی زیادی برای مجموعه به همراه دارد.

انجام سرویس نگهداری سیستم های اطفای آبی (بارشی) واطفای گازی اتاق سرورها و آپدیت سیستم در کنار سیستم اعلام حریق در صورت نیاز پروژه از جمله خدمات ما می باشد‌

 سیستم اعلام اطفاحریق

سرویس نگهداری سیستم اعلام اطفا حریق

خدمات سیستم اعلام حریق جنت اعلام حریق پروتک اعلام حریق تل تک  هوچیکی

تکنولوژی متفاوت، قابل اعتماد و مقرون به صرفه

با راهکارهای کاراپلاس

  •