سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته

 

پالایشگاه نفت بهران با 129 دوربین مداربسته پاناسونیک در لیست مشتریان کاراپلاس

فنس مجازی چیست ؟سروبس ونگهداری دوربین مداربسته رک ها و سرورها درتهران مشهد کیش قشم نمک آبرود َچالوس 

امنیت کسب وکارهای کوچک،متوسط وبزرگ با ایجاد فنس مجازی پیرامونی

انجام پروژه های پالایشگاهی اصلاح زیرساخت دوربین ها درپروژهای نفتی گازی پالایشگاهی و ایجاد فنس مجازی باجدیدترین روش ها و متدهای فناوری در تهران و مناطق نفت خیز جنوب

استفاده ازدوربین های تحت شبکه بانرم افزارهای کنترلی گام بزرگی درجهت امنیت سرمایه های فروشگاه ها،بنگاه های اقتصادی،شرکت ها ،بانک ها و سازمان ها..

برندهای تحت پوشش : پاناسونیک ژاپن هایک ویژن چین ژیویژن تایوان

نیروهای فنی مهندسی کارا پلاس هرسال  یک بار با گذراندن دوره های بروزرسانی شرکت ژاپنی پاناسونیک در تهران (آپدیت نرم افزاری و سخت افزاری) و دوره های آپدیت  هایک ویژن چین ،گام بلندی در جهت ارایه خدمات حرفه ای سیستم های نظارت تصویری و کاهش هزینه های سرویس و نگهداری و بروزرسانی نرم افزارهای کنترلی مطابق با استاندرهای بین المللی حوزه حفاظت و امینی برداشته اند.

این شرکت در زمینه سرویس و نگهداری سیستم های نظارت تصویری(دوربین مداربسته) آمادگی همکاری و عقد قرارداد با نهادها، سازمان های دولتی، هتل ها، پروژه های تجاری و اداری و بروزرسانی دوربین های قدیمی و خدمات نرم افزاری مانیتورینگ آنها درتهران ،مشهد،قم ،اراک قزوین و کیش می باشد.

واحد پشتیبانی کاراپلاس با اعزام تیم مهندسی و کارشناسی به محل بعد از دادن مشاوره های لازم به کارفرمایان خود باهزینه های مقرون به صرفه و اقتصادی نسبت به ارتقا و یا سرویس سیستم اقدام می کند.

سیستم های نظارت تصویری (دوربین های مداربسته) به دلیل عدم بسترسازی مناسب توسط افراد غیرفنی در مرحله اجرا بعد از گذشت مدتی دچار ایرادهای فنی زیادی می شوند که اغلب مشتریان نسبت به آن گله مند هستند یکی از این ایرادات افت کیفیت تصاویر دوربین ها می باشد که البته علل مختلفی می تواند داشته باشد و فقط مربوط به بسترسازی و کابل کشی سیستم نمی شود، شاید ایراد مربوط به نوع دوربین استفاده شده در محل باشد.

سرویس نگهداری دوربین مداربسته تهران

فروش نرم افزارتخصصی ASM300 \PANASONIC

ارتقای نرم افزارASM200 پاناسونیک مشهدتکنولوژی متفاوت قابل اعتماد مقرون به صرفه با راهکارهای مهندسی