راهکارهای مهندسی محور فایر گارد برای حفاظت از شما در برابر حریق 

فایرگارد بعنوان لیدر در عرصه جهانی در کنار تایکو و هانیول امریکا از تکنولوژی متفاوتی در سیستم های اعلام حریق استفاده می نماید که قبلا اشاره شد.

بعد از  سفارش مشتری مبنی بر استفاده از سیستم اعلام حریق فایر گارد کارشناسان فنی را به محل اعزام نموده و پس ازشنیدن و شناخت نیاز مشتری تیم فنی در ابتدا تعریف دقیقی از سیستم های اعلام حریق در اختیار مشتری قرار می دهد تا مشتری با آگاهی بیشتری نسبت به این سیستم پیدا کند .

بعد از مشخص شدن نیاز مشتری ، کارشناسان فایرگارد در مورد نسل هوشمند سیستم های اعلام حریق توضیحاتی ارایه میکنند، تفاوت تکنولوژی فایرگارد با سایر سیستم ها، میزان کنترل مشتری بر سیستم از راه دور، پروگرمینگ دستگاه و یوزرفرندلی بودن سیستم ،شیوه کار الگوریتمی سیستم ، ضریب اعتماد و اطمینان این سیستم ها را کاملا برای مشتریان باز می کنند.

در مرحله بعد با دریافت نقشه های پروژه ، کار به تیم تحلیل و بررسی سپرده می شود که در زمینه نوع سیستم اعلام حریق مورد استفاده در پروژه ،جانمایی دتکتورها با توجه به فضاها و نیاز مشتری مبنی بر زمان دقیق اعلام لحظه حریق ،مانیتورینگ . نحوه کنترل سیستم و ...از مواردی است که توسط تیم تحلیل و فنی مورد بررسی قرار می گیرد.

نقشه جانمایی شده پس از تایید ناظر فایرگارد آماده شده و با دعوت از مشتری طرح کامل با توضیحات فنی بصورت فیلم کوتاه و در حضور مهندسین فنی برای کارفرما توضیح داده می شود که نگرانی وی در زمینه حریق و آتش سوزی تبدیل به آرامش خیال شود . در سایه تکنولوژی منحصر به فرد فایرگارد و خلاقیت مهندسین این کمپانی محافظت صد در صد از جان مال و سرمایه اش صورت پذیرد.

تکنولوژی متفاوت ،قابل اعتماد و مقرون به صرفه

گروه مهندسی کاراپلاس